Kafanızda binlerce soru mu var? Sorularınızın cevabı ATUS vize!

Pasaport ve evraklarınızı bize gönderdiğiniz an elimize ulaştıktan sonra en kısa sürede vize müracaatınız yapılır ve vize başvurularınız en kısa sürede size ulaştırılır.

Hizmetlerimiz

Ulusal Vize

Yurtdışında oturum hakkı elde etmek için gerekli olan tüm süreçleri profesyonel şekilde yönetiyoruz!

Türkiye Oturum Hakkı

Yurtiçi oturum hakkı elde etmek için gerekli olan tüm süreçleri profesyonel şekilde yönetiyoruz!

Schengen Ülkeler Vizesi

Schengen ülkelerine gitmek için gerekli olan tüm süreçleri profesyonel şekilde yönetiyoruz!

Hızlı müracaat

Vize başvurunuz için gerekli olan belgeleri danışmanınızdan öğrenin ve hazırladığınız belgeleri kargo yoluyla gönderin.

Kısa Sürede Vize

Gereken belgeleri kargolayın. Başvurunuz en kısa sürede yapılacak ve her aşamasında bilgilendirileceksiniz. Detaylı ve dikkatli dönüşler sergilenir.

Mutlu Müşteriler

Ödemeniz gereken ücreti ilgili sayfamızdan öğrenin ve havalenizi gerçekleştirin. Bizlere istediğiniz zaman kesintisiz ulaşabilirsiniz.

Yurtdışında şirket kuruluşu
Geri dönüş vizesi
Serbest dolaşım yasası
Yurtdışında doğum (Oturma izni)
Emeklilik
Eğitim
Almanya’da Üniversite
Almanca Dil Okulu yapılır ve vize başvurularınız en
kısa sürede size ulaştırılır.

Almanya Aile Birleşimi
Belçika Aile Birleşimi
Avusturya Aile Birleşimi
Danimarka Aile Birleşimi
Bulgaristan Aile Birleşimi
AB – Mavi Kart
Sağlık Çalışanları için Almanya’da Mesleki Rehberlik
Mühendisler için Almanya’da Mesleki Rehberlik
Yurtdışın da iş arama izni

İstanbul'daki gayrimenkul danışmanlığımız;
YT GAYRİMENKUL VE DANIŞMANLIK HİZMETLERİ

Hakkımızda

YT GAYRİMENKUL; Sektörde uzun yıllar faaliyet gösteren, Kurumsallık ile esnaflığı en iyi haliyle harmanlayabilen, Her biri kendi kariyerinde hayallerini başarılara çeviren güçlü ekibi ile, siz değerli müşterilerine hizmet veren bir gayrimenkul markasıdır.

Kurucumuz

KURUCUMUZ Yasemin TELLİ Hakkında Doğum Tarihi: 05.06.1974 Mezuniyeti: Anadolu Üniversitesi İktisat Bölümü Farklı Sektör Tecrübeleri: 1993 – 1998 Boysan Boya San.Tic.Aş. (Aile Firması) / Finans Şefi, 1999 – 2009 Yiğit Kimyevi Maddeler Ticaret / Firma Sahibi Sektörel Tecrübeleri: 2010- (devam ediyor) Konut, Lüks Konut ve Ticari Gayrimenkul Uzmanlığı İş Hayatı; Yasemin TELLİ, Anadolu Üniv. İktisat Bölümünden mezun olduktan sonra, ticaret hayatına 1998 yılında kimya sektöründe köklü geçmişe sahip olan aile firması Boysan Boya San. ve Tic. A.Ş. de başladı. 5 yıl sonra kimyevi madde ticareti yaptığı kendi firmasını kurdu. Kısa süre sonra 2. şubesini açtı. Şirketini kardeşine devrederek sektörden ayrıldı. Gayrimenkul sektörüne olan ilgisini 2010 yılı itibarı ile kurumsal bir emlak markası ile ticari hayata taşımıştır. 2012 yılında kurmuş olduğu şirketi 2016 yılında kurumsal markadan ayırarak kariyerine kendi markasıyla devam etme kararı alan Yasemin Telli, halen İstanbul Batı Ataşehir’de açmış olduğu ofisinde faaliyetlerine devam etmektedir. Hedefleri; Müşterilerine en doğru ve profesyonel hizmeti vererek memnun müşteri katsayısını arttırmak. Bunun yanı sıra bağımsız girişimlerle sektörün gelişimi için hizmet vermeye devam etmek.