YURTDIŞINDA
ÜNİVERSİTE VE MASTER

Yurtdışın’da Üniversite Ve Master Eğitimi

Türkiye’de lise eğitimini tamamladıktan sonra, veya hali hazırda kayıtlı oldukları üniversite eğitimlerine Almanya’da devam etmek isteyen öğrenci adaylarının bazı temel prosedürleri karşılamaları gerekmektedir.

Öncelikle Almanya’da devlet üniversiteleri ücretsiz olup, yalnızca yıllık harç tutarları ve konaklama giderleri ödenmektedir.

Aşağıdaki sorunların cevaplarını bizde bulabilirsiniz.

Eğer sizde Yurtdışına göç etmek istiyorsanız ve hangi haklara sahip olduğunu bilmek istiyorsanız ihtiyacınız olan tüm hizmetleri bir arada ve profesyonel olarak bulabileceğiniz en doğru adrestesiniz.

                 * Profesyonel Hizmet        * Size Özel Yol Haritası         * Bire bir İletişim

Bir Saatlik Skype, WhatsApp veya Şişlideki Ofisimizde Görüşme.

Kişiye özel 1 Saat Danışmanlık sayesinde yatırım yapmadan önce tüm sorularınıza cevap bulabilir ve bundan sonraki yol aşamalarınızı dilerseniz da bizimle beraber belirleyebilirsiniz.

En çok tercih edilen bu hizmetimiz sayesinde bir Saat boyunca tüm durumunuzun analizin yaparak birlikte size özel yol haritası belirleriz. Bu sayede bir sonraki aşamalarda hangi konularda destek alacağınıza karar vermiş olursunuz.

  • Gerekli Şartlar Nelerdir?
  • Diğer Şartlar Nelerdir?
  • Nelere Dikkat Edilmeli?
  • Dil Bilme Zorunluğu?
  • Yurt dışında hangi haklara sahipsiniz?
  • Siz ne zaman Oturma (Unbefristet) hakkını alabiliyorsunuz?

Bir Saatlık Skype veya Whatsapp görüşmesi veya Ofisimizde bir saat karşılık görüşme.

Bu bir saat boyunca tüm durumunuzun analizini yaparak birlikte size özel yol haritası belirleriz. Unutmayınız ki başvuracağınız Üniversite ve Master vizesi gideceğiniz Ülkeye göre Şartları Farklıdır. Bunu yanı sıra ek olarak verilmesi gereken evraklarda kişiye göre değişmektedir. Bu sayede bir sonraki aşamalarda bizden hangi konularda destek alacağınıza karar vermiş olursunuz.
Randevu için: info@atusvize.com bilgilerinizi, İsminiz Soyadınızı, Telefon numaranızı, mail olarak bize aktarmanız yeterlidir.
En kısa sürede size onay mail göndereceğiz. 
Aklınızdaki tüm sorularınızı önceden lütfen hazırlayın.
En fazla 5 iş günü içerisinde size randevu veriyoruz.

Dikkat: Danışmanlık hizmetlerimizin ücretleri bizimle iletişime geçtikten sonra size mail olarak aktarılacaktır.

Yapmanız gereken; Bize Mail göndermeniz.

Bir bakışta:Üniversite ve Master için Vize

Vize gerektiren üçüncü ülkelerden gelen göçmenler için vize ve giriş işlemleri Verme için genel şartlar (§ 5 AufenthG): pasaport, finansman kanıtı mevcut sınır dışı edilme nedeni yok

Adım 1

ADIM 2

ADIM 3

ADIM 4

ADIM 5

Lütfen dikkat: Yurtdışın’da Üniversite Ve Master Eğitimi için başvuru yapılabilir.

Bu genel bakış, vize prosedürünün basitleştirilmiş bir temsilidir. Belirtilen adımlar yalnızca İkamet izinleri için başvuru prosedürü. Vize prosedürü hakkında daha ayrıntılı bilgi ve önemli irtibat noktaları hakkında bizden bilgi edinebilirsiniz.