toplantı yapan dört kişi

YURTDIŞINDA ÇALIŞMA İZNİ

Yurtdışın’da Çalışmak mı istiyorsunuz?

Çalışma vizesi, bir diğer ismiyle yurtdışında çalışma izni diğer vizelerden daha önemli ve edinmesi daha meşakkatli bir vize türüdür. Turist vizesiyle karıştırılmaması gerekmektedir. Bir ülkede oturup sigortalı olarak çalışabilmek için alınması gereken vizeye çalışma vizesi denir. Her ülkenin çalışma vizesi şartları farklıdır. İstenilen belirli evrakların yanı sıra ülkeye göre değişen dil bilmek gibi şartlar da aranmaktadır.  Yurtdışında çalışmak size sadece güzel hatıralar bırakmakla kalmaz,

uluslararası iş hayatının ve pek çok yeni kariyer fırsatının da kapısını açar. Bu macerayla birlikte dil bilginizde inanılmaz gelişecek ve kültürler arasında hareket ve rekabet etme şansınız, yeni yeteneklerinizle çok daha güçlenecek. Yani, yurtdışında çalışma şansınız varsa mutlaka kullanın ve yurtdışında yaşamak için gerekli bilgileri hazırlayın. Bu radikal değişikliğe daha hazır hissetmeniz için mutlaka dikkate almanız ve araştırmanız gereken birçok konu var.

Aşağıdaki sorunların cevaplarını bizde bulabilirsiniz.

Eğer sizde Yurtdışın da çalışmak istiyorsanız ve hangi haklara sahip olduğunu bilmek istiyorsanız ihtiyacınız olan tüm hizmetleri bir arada ve profesyonel olarak bulabileceğiniz en doğru adrestesiniz.

         * Profesyonel Hizmet     * Size Özel Yol Haritası         * Bire bir İletişim

Bir Saatlik Skype, WhatsApp veya Şişlideki Ofisimizde Görüşme.

Kişiye özel 1 Saat Danışmanlık sayesinde yatırım yapmadan önce tüm sorularınıza cevap bulabilir ve bundan sonraki yol aşamalarınızı da dilerseniz bizimle beraber belirleyebilirsiniz.

En çok tercih edilen bu hizmetimiz sayesinde bir Saat boyunca tüm durumunuzun analizin yaparak birlikte size özel yol haritası belirleriz. Bu sayede bir sonraki aşamalarda hangi konularda destek alacağınıza karar vermiş olursunuz.

Eğer sizde Yurtdışın da çalışmak istiyorsanız ve hangi haklara sahip olduğunu bilmek istiyorsanız ihtiyacınız olan tüm hizmetleri bir arada ve profesyonel olarak bulabileceğiniz en doğru adrestesiniz.

  • Çalışma Vizesi Nedir?
  • Gerekli Şartlar Nelerdir?
  • Diğer Şartlar Nelerdir?
  • Nelere Dikkat Edilmeli?
  • Dil Bilme Zorunluğu?
  • Yurt dışında hangi haklara sahipsiniz?
  • Siz ne zaman Oturma (Unbefristet) hakkını alabiliyorsunuz?

Bir Saatlık Skype veya Whatsapp görüşmesi veya Ofisimizde bir saat karşılık görüşme.

Bu bir saat boyunca tüm durumunuzu analinizi yaparak birlikte size özel yol haritası belirleriz. Unutmayınız ki başvuracağınız Çalışma İzni gideceğiniz Ülkeye göre Şartlar Farklıdır. Bunu yanı sıra ek olarak vermesi gereken evraklarda kişiye göre değişmektedir. Bu sayede bir sonraki aşamalarda bizden hangi konularda destek alacağınıza karar vermiş olursunuz.
Randevu için: info@atusvize.com bilgilerinizi, İsiminiz Soyadınızı, Telefon numaranızı, mail olarak bize aktarmanız yeterlidir. En kısa sürede size onay mail göndereceğiz.  Aklınızdaki tüm sorularınızı önceden lütfen hazırlayın.
En fazla 5 iş günü içerisinde size randevu veriyoruz.

Dikkat: Danışmanlık hizmetlerimizin ücretleri bizimle iletişime geçtikten sonra size mail olarak aktarılacaktır.

Yapmanız gereken; Bize Mail göndermeniz.

Bir bakışta: Uzmanlar için çalışmak için vize (Arbeiten für Fachkräfte)

Vize gerektiren üçüncü ülkelerden gelen göçmenler için vize ve giriş işlemleri Verme için genel şartlar (§ 5 AufenthG): pasaport, finansman kanıtı mevcut sınır dışı edilme nedeni yok

Adım 1

ADIM 2

ADIM 3

ADIM 4

ADIM 5

Lütfen dikkat: Çalışma İzni, Giriş vizesi için başvuru yapılabilir.

Bu genel bakış, vize prosedürünün basitleştirilmiş bir temsilidir. Belirtilen adımlar yalnızca İkamet izinleri için başvuru prosedürü. Vize prosedürü hakkında daha ayrıntılı bilgi ve önemli irtibat noktaları hakkında bizden bilgi edinebilirsiniz.