YURTDIŞINDA DOĞUM YAPMAK

Yurtdışın’da mı Çocuğunuzu dünyaya getirmek İstiyorsunuz?

Avrupa da doğum yapmak, özellikle son yıllarda pek çok ebeveyn tarafından tercih ediliyor. Çocuğunuz için her şeyin en iyisi olsun istiyorsunuz. Seçilmiş belirli Avrupa ülkelerinde doğum yaparak gelecekte çocuğunuzun karşısına çıkacak seçenekleri fazlasıyla artırmak istiyorsanız. Bu seçimi yaparak çocuğunuzun gerçek hayata bir adım daha önde başlamasını sağlayabilirsiniz. Ona en güzel hediyeyi vermek için büyük bir araştırma içerisinde olduğunuzu biliyoruz.

Peki yurtdışında doğum yapmanın avantajları neler? Son yıllarda çok sayıda anne baba adayının dikkatini çeken yurt dışında doğum mevzusu hızla yayılmaya devam ediyor. Birçok çift doğumunu yurt dışında tercih ediyor. En önemli sebep ise yurt dışında doğan bebeğin, doğduğu ülkede vatandaşlığını veya oturma iznini alabilmesidir. Tabi ki de bu iyi düşünüp karar verilmesi gereken bir olay.

Aşağıdaki sorunların cevaplarını bizde bulabilirsiniz.

Eğer sizde Yurtdışın da çocuğunuzu dünya ya getirmek istiyorsanız ve çocuğunuz o ülkenin Vatandaşı olmasını istiyorsanız ve hangi haklara sahip olduğunu bilmek istiyorsanız ihtiyacınız olan tüm hizmetleri bir arada ve profesyonel olarak bulabileceğiniz en doğru adrestesiniz.

                 * Profesyonel Hizmet        *  Size Özel Yol Haritası         *  Bire bir İletişim

Bir Saatlik Skype, WhatsApp veya Şişlideki Ofisimizde Görüşme.

Kişiye özel 1 Saat Danışmanlık sayesinde yatırım yapmadan önce tüm sorularınıza cevap bulabilir ve bundan sonraki yol aşamalarınızı dilerseniz de bizimle beraber belirleyebilirsiniz.

En çok tercih edilen bu hizmetimiz sayesinde bir Saat boyunca tüm durumunuzun analizin yaparak birlikte size özel yol haritası belirleriz. Bu sayede bir sonraki aşamalarda hangi konularda destek alacağınıza karar vermiş olursunuz.

Gerekli Şartlar Nelerdir? Diğer Şartlar Nelerdir?

 • Nelere Dikkat Edilmeli?
 • Yurt dışında hangi haklara sahipsiniz?
 • Aileden kimler beraber yurtdışına da oturma hakkını alabilir?
 • Siz ne zaman Oturma (Unbefristet) hakkını alabiliyorsunuz?
 • Yurtdışında Doğum Yapmak
 • Yurtdışında Doğum Yapmanın Avantajları nelerdir?
 • Yurtdışında Doğum Yapmanın Devantajları nelerdir?
 • Yurtdışında Doğum ile Vize Serbestliği alabilir miyim?
 • Yurtdışında Doğumla Vatandaşlık Alınır mı?
 • Sağlık Hizmetinden Faydalana bilirmiyim?
 • Yurtdışında Doğum Yapmanın Aile Açısından Avantajları Nelerdir?
 • Yurtdışında Doğum Yapmanın Anne Sağlığına Zarar Var mı?

Bir Saatlık Skype veya Whatsapp görüşmesi veya Ofisimizde bir saat karşılıklı görüşme.

Bu bir saat boyunca tüm durumunuzu analinizi yaparak birlikte size özel yol haritası belirleriz. Unutmayınız ki başvuracağınız gideceğiniz Ülkeye göre Şartlar Farklıdır. Bunu yanı sıra ek olarak vermesi gereken evraklarda kişiye göre değişmektedir.
Bu sayede bir sonraki aşamalarda bizden hangi konularda destek alacağınıza karar vermiş olursunuz.
Randevu için: info@atusvize.com bilgilerinizi, İsiminiz Soyadınızı, Telefon numaranızı, mail olarak bize aktarmanız yeterlidir. En kısa sürede size onay mail göndereceğiz.
Aklınızdaki tüm sorularınızı önceden lütfen hazırlayın.
En fazla 5 iş günü içerisinde size randevu veriyoruz.

Dikkat: Danışmanlık hizmetlerimizin ücretleri bizimle iletişime geçtikten sonra size mail olarak aktarılacaktır.

Yapmanız gereken; Bize Mail göndermeniz

Bir bakışta: Yurtdışın da doğum yapmak

Vize gerektiren üçüncü ülkelerden gelen göçmenler için vize ve giriş işlemleri Verme için genel şartlar (§ 5 AufenthG): pasaport, finansman kanıtı mevcut sınır dışı edilme nedeni yok.

Adım 1

ADIM 2

ADIM 3

ADIM 4

ADIM 5

Lütfen dikkat: İş Arama İzni, Giriş vizesi için başvuru yapılabilir.

Bu genel bakış, vize prosedürünün basitleştirilmiş bir temsilidir. Belirtilen adımlar yalnızca İkamet izinleri için başvuru prosedürü. Vize prosedürü hakkında daha ayrıntılı bilgi ve önemli irtibat noktaları hakkında bizden bilgi edinebilirsiniz.