YURTDIŞINDA ŞİRKET KURULUŞU

Yurtdışın’da Şirket mi Kurmak istiyorsunuz?

Yurt dışında şirket kurmak herkesin hayali. Eskiden dünyanın diğer ucundaki ülkelerle iş yapmak için okyanusları aşmanız, fırtınalarla mücadele etmeniz gerekirdi. Ama şimdi? Şimdi bazı ülkelerde iş kurmak, Türkiye’de iş kurmaktan daha kolay olabiliyor.

 

Yine de yurt dışında şirket kurmak, her koşulda ciddi bir iş. Tabii bu düşündüğünüzden daha kolay da olabilir, daha zor da. Yurtdışında şirket kurmak veya şube açmak için planlama yaparken dikkat etmeniz gereken bazı unsurlar var.

Aşağıdaki sorunların cevaplarını bizde bulabilirsiniz.

Önce hangi işi yapacağınıza veya Türkiye’de yürüttüğünüz iş için yurt dışında şube açacaksanız hangi ülkede açacağınıza karar vermelisiniz.Örneğin, var olan firmanızın yurtdışı ortaklı satışına  devam etmek gibi.

Eğer sizde Yurtdışın da Şirket kurmak istiyorsanız ve hangi haklara sahip olduğunu bilmek istiyorsanız ihtiyacınız olan tüm hizmetleri bir arada ve profesyonel olarak bulabileceğiniz en doğru adrestesiniz.

                 * Profesyonel Hizmet        * Size Özel Yol Haritası         * Bire bir İletişim

Bir Saatlik Skype, WhatsApp veya Şişlideki Ofisimizde Görüşme.

Kişiye özel 1 Saat Danışmanlık sayesinde yatırım yapmadan önce tüm sorularınıza cevap bulabilir ve bundan sonraki yol aşamalarınızı dilerseniz da bizimle beraber belirleyebilirsiniz.

En çok tercih edilen bu hizmetimiz sayesinde bir Saat boyunca tüm durumunuzun analizin yaparak birlikte size özel yol haritası belirleriz. Bu sayede bir sonraki aşamalarda hangi konularda destek alacağınıza karar vermiş olursunuz.

  • Gerekli Şartlar Nelerdir?
  • Diğer Şartlar Nelerdir?
  • Nelere Dikkat Edilmeli?
  • Dil Bilme Zorunluğu?
  • Yurt dışında hangi haklara sahipsiniz?
  • Siz ne zaman Oturma (Unbefristet) hakkını alabiliyorsunuz?

Bir Saatlık Skype veya Whatsapp görüşmesi veya Ofisimizde bir saat karşılık görüşme.

Bu bir saat boyunca tüm durumunuzu analinizi yaparak birlikte size özel yol haritası belirleriz. Unutmayınız ki Yurtdışın da kuracağınız Şirket gideceğiniz Ülkeye göre Şartları Farklıdır. Bunu yanı sıra her gereken evraklarda kişiye göre değişmektedir.
Bu sayede bir sonraki aşamalarda bizden hangi konularda destek alacağınıza karar vermiş olursunuz.
Randevu için: info@atusvize.com bilgilerinizi, İsiminiz Soyadınızı, Telefon numaranızı, mail olarak bize aktarmanız yeterlidir. En kısa sürede size onay mail göndereceğiz.
Aklınızdaki tüm sorularınızı önceden lütfen hazırlayın.
En fazla 5 iş günü içerisinde size randevu veriyoruz

Dikkat: Danışmanlık hizmetlerimizin ücretleri bizimle iletişime geçtikten sonra size mail olarak aktarılacaktır.

Yapmanız gereken; Bize Mail göndermeniz

Bir bakışta: Şirket Kuruluş için Vize

Vize gerektiren üçüncü ülkelerden gelen göçmenler için vize ve giriş işlemleri Verme için genel şartlar (§ 5 AufenthG): pasaport, finansman kanıtı mevcut sınır dışı edilme nedeni yok

Adım 1

ADIM 2

ADIM 3

ADIM 4

ADIM 5

Lütfen dikkat: İş Arama İzni, Giriş vizesi için başvuru yapılabilir.

Bu genel bakış, vize prosedürünün basitleştirilmiş bir temsilidir. Belirtilen adımlar yalnızca İkamet izinleri için başvuru prosedürü. Vize prosedürü hakkında daha ayrıntılı bilgi ve önemli irtibat noktaları hakkında bizden bilgi edinebilirsiniz.